Podzielona radość cieszy podwójnie!

Anna Czapla, pedagog, terapeuta, właścicielka gabinetu terapii Dobry Start. Miałam przyjemność współpracować z Agnieszką kilka lat temu, jako wychowawca klasy pierwszej. Do dziś są to wspomnienia miłe i pełne pozytywnych emocji. Agnieszka to osoba empatyczna, serdeczna i pozbawiona uprzedzeń – niezależnie od tego, czy pracuje  z dzieckiem czy osobą dorosłą. Dla mnie stanowiła nieocenione wsparcie superwizyjne w pracy pedagogicznej oraz terapeutycznej. To wspaniałe, że są w naszym kraju osoby, które znajdują się w odpowiednim miejscu – jak TY – Aga! Ślę miliony serdecznych uścisków.

Katarzyna Figas. Pracowałam z Agnieszką 1,5 roku (tak mniej więcej :)). Zaczynałam wtedy pracować jako pomoc nauczyciela w przedszkolu dla dzieci niepełnosprawnych. Byłam świeża i mało doświadczona. I to właśnie tam się z nią spotkałam. To bardzo miła i ciepła osoba, a w szczególności bardzo dobrze znająca się na swoim fachu. Zawsze mogłam na nią liczyć. Nie przeszkadzało jej, że czasami w ciągu dnia zapytałam o jedną i tą samą rzecz ze 100 razy. Zawsze podchodziła do tematu z uśmiechem i spokojem. Osoba z wielką pasją i miłością do swojej pracy. Wprowadziła mnie we wszystkie ważne sytuacje. Podawała przykłady z życia. Pocieszała kiedy coś mi nie szło albo po prostu była. Ma dar do pracy z dziećmi. Kocha to co robi i to widać. Bardzo się cieszę, że mogłam z nią pracować. Do dziś mam kartki, które mi zostawiała. Było to dla mnie ogromną radością i przyjemnością. Każdego dnia wiedziałam że szykuje się nowe zadanie i wyzwanie. Pamiętam jak dziś, jak poprosiła mnie o sprawdzenie pewnych umiejętności u dziecka. Przygotowałam się perfekcyjnie. Nauczyłam się od niej wiele. I chodź nie pracujemy już razem to do dziś radzę Jej się, co zrobić w pewnych sytuacjach. Zawsze znajdowała i znajduje wyjście z sytuacji. Szczera, miła, uśmiechnięta baaa ten uśmiech mam w oczach i pozostanie na długie długie lata. Bo tak miłej i uśmiechniętej osoby jaką jesteś Agnieszka nie pamiętam. 

Marta Łagodzińska, muzykoterapeutka. “Kilka lat temu pracowałam z Agnieszką współtworząc ciekawy projekt dla dzieci. To osoba, która wkłada w pracę całe serce, a przy tym jest świetnym organizatorem. Ma niesamowity kontakt z dzieckiem, bo potrafi wsłuchać się w jego potrzeby, dać mu przestrzeń i czas, a gdy trzeba zarazić energią do działania. Jej pomysłowość w tej kwestii nie zna granic. Daje wsparcie nie tylko dziecku, ale całej rodzinie, robiąc to z wyczuciem i empatią. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz będzie nam dane współpracować.

Joanna Lisiak, psycholog. „Agnieszka Kaźmierczak jest osobą niezwykle kompetentną w pracy z dziećmi i ich rodzinami. Empatyczna i uważna. Cechuje ją autentyczność, otwartość i zaangażowanie. W sposób naturalny bywa żywiołowa i radosna. Dobry towarzysz na drodze pokonywania trudności.”

Sławomir SmułaLata temu podopieczny, obecnie fizjoterapeuta.
www. delphinus – zdrowie.plNie znam drugiego takiego terapeuty i takiego człowieka, w którym dostrzegałem zawsze tyle pasji, tyle profesjonalizmu i miłości w tym co robi. To co w swojej pracy i służbie drugiemu człowiekowi wykonuje Agnieszka i jak to robi jednoznacznie mówi o tym, że cała tym żyje, że jest w tym zatopiona i nie z przymusu ale z pasji. Jest człowiekiem przez duże C w każdym calu i w każdym momencie swoich aktywności terapeutycznych, społecznych. Idzie swoją drogą, w sposób świadomy. Od samego początku. I zaszczepia w ludziach swój optymizm dzięki czemu bycie jej podopiecznym sprawia radość i daje efekty. Do tego stopnia, że zdarzają się tacy jej byli podopieczni, którzy sami stają się terapeutami. W jakimś stopniu dzięki zetknięciu z Nią w jakimś momencie swojej terapii. Pracę z Agnieszką polecam każdej osobie bez względu na wiek, rodzaj i stopień nasilenia niepełnosprawności. Jest terapeutą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, który w terapii w sposób elastyczny potrafi dostosować działania do potrzeb osób zarówno z uszkodzeniami narządu ruchu jak i osób z deficytami poznawczymi, intelektualnymi.

Lidka – neurologopeda. “O Agnieszce.
Znam Agnieszkę już bardzo długo, zawsze uśmiechnięta, tryskająca radością, lubiana i podziwiana przez otoczenie. W pracy całkowicie pochłonięta wykonywanym zadaniem, dziewczyna z pasją. Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z komunikacji interpersonalnej prowadzonych przez Agnieszkę. Prowadziła warsztaty “Język serca kompetencją pedagoga specjalnego” profesjonalnie, oryginalnie, empatycznie. Byliśmy (uczestnicy) zachwyceni treścią warsztatu oraz sposobem prowadzenia zajęć. 
Przez kilka lat współpracowałyśmy prowadząc terapię z dziećmi niepełnosprawnymi, bardzo miło wspominam tamten czas, Agnieszka jest doskonałym terapeutą, ma wspaniały kontakt z dziećmi, odnosi duże sukcesy w terapii dzieci autystycznych, pomaga również rodzicom tych dzieci proponując psychoterapię.
Obecnie nasze drogi zawodowe rozeszły się ale pozostajemy w kontakcie i nadal wymieniamy się doświadczeniem zawodowym.


więcej o pracy z grupami rodziców z dziećmi przeczytasz TUTAJ

więcej o zrealizowanych, wybranych szkoleniach przeczytasz TUTAJ

więcej o mojej pracy z pasją przeczytasz klikając TUTAJ