Gdy wiem, co czuję, to jakoś mi lepiej./odcinek 005

Niezmiernie mi miło, że tu jesteś. To podcast Usłyszeć By Zrozumieć, z którego dowiesz się jak dbać o kontakt z samą sobą tak, by w relacjach z innymi być swobodnie prawdziwą a w życiu szczęśliwą. Jeśli cenisz sobie intuicję i głos serca, to ta przestrzeń jest dla Ciebie. Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak, jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym – porozumieniowym. Mam za sobą wiele ścieżek rozwojowych i to czego nauczyłam się, łączę i przedstawiam tak, byś swoje skrzydła rozwijała z jak największą mocą.

odcinek #005

Gdy wiem, co czuję, to jakoś mi lepiej.

Czy zdarza Ci się w ciągu dnia, że nie wiesz, co czujesz? Albo zalewa Cię natłok emocji tak, że jesteś pogubiona, zdezorientowana i szukasz ukojenia?

Jeśli brzmi znajomo, to wysłuchaj, proszę piątego odcinka podcastu. Dzięki niemu będziesz mogła łatwiej rozpoznać co się z Tobą dzieje w ciągu dnia, uporządkować swoje działania i zadbać o poziom wewnętrznej energii.

Najpierw pokażę Ci, w jaki sposób spojrzeć na uczucia jak na informację tak, jak na kontrolki na desce rozdzielczej auta. Potem POWIEM jak odróżnić uczucia prawdziwe od myśli na ich temat, dam Ci 3 przykłady. I na końcu podam słownictwo w języku polskim do opisywania uczuć, a jest naprawdę bogate.

Zapraszam!

Aby posłuchać, kliknij obrazek poniżej!

Aga, dołączam do społeczności kobiet wrażliwych, dlatego…

>>> Klikam <<<

Dla mnie budowanie relacji z sobą czy z innymi jest jak wędrówka szlakiem górskim, który czasem koi, a czasem nie rozpieszcza. Nawet jeśli go znam, to za każdym razem widzę i przeżywam inaczej. Wciąż dostarcza mi nowych wyzwań i satysfakcji. Czasem daje lekcję burzy, wichury, a zdarza się, że i kontuzję, ale to znamy chyba wszyscy.

Wiem, że przy odrobinie dobrej woli poszukanie porozumienia, nawet jeśli bywa trudne albo boli, to jest możliwe i to w taki sposób, że strony zachowują swoją pełnię i wolność. Dla mnie to jest niezwykłe i chciałabym, żeby świat tak właśnie funkcjonował. Wizjonerskie?

Trochę tak, ale, jak każdy zacznie od siebie, to efektem motyla tak się właśnie stanie. Kiedyś!

Jeśli chcesz wejść na tę ścieżkę ze mną, to zapraszam Cię do społeczności kobiet wrażliwych, dla których oczywiste jest, że kontakt budują słowa mniej niż intencje.

Aby to zrobić i odebrać swoje materiały, kliknij
>> TUTAJ << 

P.S.
Pomyśl o jednej bliskiej Ci osobie, której ten materiał mógłby się spodobać. Jeśli uważasz, że może Jej pomóc, to KONIECZNIE >> prześlij link:
https://uslyszecbyzrozumiec.pl/gdy-wiem-co-czuje-to-jakos-mi-lepiej-odcinek-005/

Dziękuję