Usłyszeć, by Zrozumieć

Dla wrażliwych liderek

Jesteś wrażliwą liderką szukającą zrozumienia i wsparcia w pracy on-line?

Jeśli tak, to miło mi Cię tutaj gościć!

Nazywam się Aga Kaźmierczak i jako przewodniczka po relacji ze sobą pomagam kobietom wrażliwym lepiej się rozumieć i prawdziwiej żyć, nawet, jeśli w działaniu kręcą się w kółko. Jestem terapeutką i edukatorką z ponad 20-letnim stażem pracy.

Aktualnie pracuję nad komercyjną przestrzenią do rozwoju i pracy on-line w oparciu o cztery kroki do porozumienia Marshalla Rosenberga, w której razem dbamy o taką atmosferę, że każdej z nas chce się realizować swój cel.

I gdzie odważnie stawiamy przed sobą wyzwania podnoszące jakość świadczonych usług zawodowych wzajemnie się w tym wspierając tak, żeby codzienna praca była efektywna, a popołudnia wolne.

Mam już oczywiście wstępny plan, jednak chcę Cię poznać bardziej tak, żeby to, co Ci zaproponuję naprawdę odpowiadało na Twoje potrzeby.

Dlatego poniżej zadam Ci kilka pytań, na które odpowiedzi są dobrowolne i nie zajmą Ci więcej niż 12 minut, czyli tyle, ile zaparzenie kawy albo herbaty. Za każdą wskazówkę z góry dziękuję!

Ankieta jest anonimowa, wszystkie jej treści są całkowicie bezpieczne i nie zostaną nikomu udostępnione.

Serdecznie pozdrawiam

Aga

Aby przejść do pytań >>>

P.S.
Pomyśl o jednej osobie, dla której ta informacja mogłaby być przydatna i przekaż jej, proszę link >> https://uslyszecbyzrozumiec.pl/nowy-projekt/

Dziękuję!