Jak mieć więcej spokoju i jasności działania, dzięki okiełznaniu swoich myśli?/odcinek 003

Niezmiernie mi miło, że tu jesteś. To podcast Usłyszeć By Zrozumieć, z którego dowiesz się jak dbać o kontakt z samą sobą tak, by w relacjach z innymi być swobodnie prawdziwą a w życiu szczęśliwą. Jeśli cenisz sobie intuicję i głos serca, to ta przestrzeń jest dla Ciebie. Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak, jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym – porozumieniowym. Mam za sobą wiele ścieżek rozwojowych i to czego nauczyłam się, łączę i przedstawiam tak, byś swoje skrzydła rozwijała z jak największą mocą.

odcinek #003

Jak mieć więcej spokoju i jasności działania, dzięki okiełznaniu swoich myśli?

Jeśli masz tak, że natłok myśli powoduje, że nie wiesz co robić, od czego zacząć i ostatecznie nie robisz nic, a przynajmniej masz takie wrażenie i chcesz to zmienić, to szczególnie ten odcinek jest dla Ciebie.

Podam Ci 5 wskazówek, które wprowadzone w życie realnie wpłyną na twoje samopoczucie, relacje i napęd do działania. Omówię takie punkty, jak:

  • Teatr mentalny
  • Uogólnienia
  • Porównania
  • Oceny
  • Iluzje

Aby posłuchać, kliknij obrazek poniżej!

Zapraszam!

Aga, dołączam do społeczności kobiet wrażliwych, dlatego…

>> KLIKAM <<

Dla mnie budowanie relacji z samą sobą czy z innymi jest jak wędrówka szlakiem górskim, który czasem koi, a czasem nie rozpieszcza. Nawet jeśli go znam, to za każdym razem widzę i przeżywam inaczej. Wciąż dostarcza mi nowych wyzwań i satysfakcji. Czasem daje lekcję burzy, wichury, a zdarza się, że i kontuzję, ale to znamy chyba wszyscy.

Wiem, że przy odrobinie dobrej woli poszukanie porozumienia, nawet jeśli bywa trudne albo boli, to jest możliwe i to w taki sposób, że strony zachowują swoją pełnię i wolność. Dla mnie to jest niezwykłe i chciałabym, żeby świat tak właśnie funkcjonował. Wizjonerskie?

Trochę tak, ale, jak każdy zacznie od siebie, to efektem motyla tak się właśnie stanie. Kiedyś! Jeśli chcesz wejść na tę ścieżkę ze mną, to zapraszam Cię do społeczności kobiet wrażliwych, dla których oczywiste jest, że kontakt budują słowa mniej niż intencje.

Aby to zrobić kliknij
>> TUTAJ << 

P.S.
Pomyśl o jednej bliskiej Ci osobie, której ten materiał mógłby się spodobać. Jeśli uważasz, że może Jej pomóc, to KONIECZNIE >> prześlij link:
 
https://uslyszecbyzrozumiec.pl/jak-miec-wiecej-spokoju-i-jasnosci-dzialania-dzieki-okielznaniu-swoich-mysli-odcinek-003/

Dziękuję.