Esencja życia wrażliwej kobiety./odcinek 002


Niezmiernie mi miło, że tu jesteś. To podcast Usłyszeć By Zrozumieć, z którego dowiesz się jak dbać o kontakt z samą sobą tak, by w relacjach z innymi być swobodnie prawdziwą a w życiu szczęśliwą. Jeśli cenisz sobie intuicję i głos serca, to ta przestrzeń jest dla Ciebie. Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak, jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym – porozumieniowym. Mam za sobą wiele ścieżek rozwojowych i to czego nauczyłam się, łączę i przedstawiam tak, byś swoje skrzydła rozwijała z jak największą mocą.

odcinek #002

Esencja życia wrażliwej kobiety.

Dowiesz się z niego, o co Ci w życiu chodzi najbardziej?

Zainspirujesz się, a nawet zdecydujesz:

  • od czego zacząć, gdy głowa już za ciasna i „nie ogarnia”,
  • co robić, gdy nie wiesz co zrobić,
  • jak ułożyć myśli, a przynajmniej jakąś ich część.

Aby posłuchać, kliknij obrazek poniżej!

„Esencja życia wrażliwej kobiety.”
Materiały dodatkowe pobierzesz
>>> TUTAJ! <<<

Dla mnie budowanie relacji z samą sobą czy z innymi jest jak wędrówka szlakiem górskim, który czasem koi, a czasem nie rozpieszcza. Nawet jeśli go znam, to za każdym razem widzę i przeżywam inaczej. Wciąż dostarcza mi nowych wyzwań i satysfakcji. Czasem daje lekcję burzy, wichury, a zdarza się, że i kontuzję, ale to znamy chyba wszyscy.

Wiem, że przy odrobinie dobrej woli poszukanie porozumienia, nawet jeśli bywa trudne albo boli, to jest możliwe i to w taki sposób, że strony zachowują swoją pełnię i wolność. Dla mnie to jest niezwykłe i chciałabym, żeby świat tak właśnie funkcjonował. Wizjonerskie?

Trochę tak, ale, jak każdy zacznie od siebie, to efektem motyla tak się właśnie stanie. Kiedyś!

Jeśli chcesz wejść na tę ścieżkę ze mną, to zapraszam Cię do społeczności kobiet wrażliwych, dla których oczywiste jest, że kontakt budują słowa mniej niż intencje. Aby to zrobić, kliknij…

>> TUTAJ << 

P.S.
Pomyśl o jednej bliskiej Ci osobie, której ten materiał mógłby się spodobać. Jeśli uważasz, że może Jej pomóc, to KONIECZNIE >> prześlij link
https://uslyszecbyzrozumiec.pl/esencja-zycia-wrazliwej-kobiety-odcinek-002/

Dziękuję.