Jak być swoją własną przyjaciółką?/odcinek 004Niezmiernie mi miło, że tu jesteś. To podcast Usłyszeć By Zrozumieć, z którego dowiesz się jak dbać o kontakt z samą sobą tak, by w relacjach z innymi być swobodnie prawdziwą a w życiu szczęśliwą. Jeśli cenisz sobie intuicję i głos serca, to ta przestrzeń jest dla Ciebie. Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak, jestem terapeutką i pedagogiem specjalnym – porozumieniowym. Mam za sobą wiele ścieżek rozwojowych i to czego nauczyłam się, łączę i przedstawiam tak, byś swoje skrzydła rozwijała z jak największą mocą.

odcinek #004

Jak być swoją własną przyjaciółką?

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy słowa, jakich używasz na co dzień, są dla ciebie wspierające albo osłabiające?

Wysłuchaj, proszę czwartego odcinka podcastu, bo dzięki niemu zobaczysz, że to jakimi słowami opisujesz siebie, co o sobie myślisz, i co do siebie mówisz ma wpływ na to, jak się czujesz i ile masz w sobie energii.

Pokażę ci, na co zwrócić uwagę w języku potocznym tak, żebyś swoje myśli budowała w sposób, który ciebie wzmacnia. Zrobię to na podstawie dziesięciu zwrotów, z którymi prawdopodobnie w jakiś sposób spotkałaś się nie raz. Omawiając przykłady, będę zachęcała cię do myślenia i mówienia według reguły:

  • GDY…,
  • TO…,
  • BO…,
  • DLATEGO…!

Zapraszam!

Aby posłuchać, kliknij obrazek poniżej >

Aga, dołączam do społeczności kobiet wrażliwych, czyli…

>> KLIKAM <<


Dla mnie budowanie relacji z samą sobą czy z innymi jest jak wędrówka szlakiem górskim, który czasem koi, a czasem nie rozpieszcza. Nawet jeśli go znam, to za każdym razem widzę i przeżywam inaczej. Wciąż dostarcza mi nowych wyzwań i satysfakcji. Czasem daje lekcję burzy, wichury, a zdarza się, że i kontuzję, ale to znamy chyba wszyscy.

Wiem, że przy odrobinie dobrej woli poszukanie porozumienia, nawet jeśli bywa trudne albo boli, to jest możliwe i to w taki sposób, że strony zachowują swoją pełnię i wolność. Dla mnie to jest niezwykłe i chciałabym, żeby świat tak właśnie funkcjonował. Wizjonerskie?

Trochę tak, ale, jak każdy zacznie od siebie, to efektem motyla tak się właśnie stanie. Kiedyś!

Jeśli chcesz wejść na tę ścieżkę ze mną, to zapraszam Cię do społeczności kobiet wrażliwych, dla których oczywiste jest, że kontakt budują słowa mniej niż intencje. Aby to zrobić i odebrać materiały dodatkowe, kliknij…

>> TUTAJ <<

P.S.
Pomyśl o jednej bliskiej Ci osobie, której ten materiał mógłby się spodobać. Jeśli uważasz, że może Jej pomóc, to KONIECZNIE >> prześlij link:
 
https://uslyszecbyzrozumiec.pl/jak-byc-swoja-wlasna-przyjaciolka-odcinek-004/

Dziękuję.