Usłyszeć, by Zrozumieć

Społeczność kobiet wrażliwych

Jesteś wrażliwą liderką szukającą zrozumienia i wsparcia w pracy on-line?

Jeśli tak, to miło mi Cię tutaj gościć!

Nazywam się Aga Kaźmierczak i jako przewodniczka po relacji ze sobą pomagam kobietom wrażliwym lepiej się rozumieć i prawdziwiej żyć, nawet, jeśli w działaniu kręcą się w kółko. Jestem terapeutką i edukatorką z ponad 20-letnim stażem pracy.

Aktualnie tworzę komercyjną przestrzeń do rozwoju i pracy on-line w oparciu o uczucia i potrzeby według filozofii Marshalla Rosenberga.

I jest to najprawdopodobniej jedyna w Polsce wirtualna przestrzeń do pracy w nurcie Komunikacji Serca, w której wspólnie dbamy o taką atmosferę, że każdej z nas chce się realizować swój cel.

I gdzie odważnie stawiamy przed sobą wyzwania podnoszące jakość świadczonych usług zawodowych wzajemnie się w tym wspierając tak, żeby codzienna praca była efektywna, a popołudnia wolne.

Mam już oczywiście wstępne założenia, jednak chcę Cię poznać bardziej tak, żeby to, co Ci proponuję naprawdę odpowiadało na Twoje potrzeby.

Dlatego poniżej zadam Ci kilka pytań, na które odpowiedzi są dobrowolne i nie zajmą Ci więcej niż 12 minut, czyli tyle, ile zaparzenie kawy albo herbaty. Za każdą wskazówkę z góry dziękuję!

Ankieta jest anonimowa, wszystkie jej treści są całkowicie bezpieczne i nie zostaną nikomu udostępnione. Serdecznie pozdrawiam.

Aby przejść do pytań...