moc kobiety mam

Wartościom życiowym błyszczeć pomagam też pisemnie

Dlatego, jeśli misja FIRMY ujęta w opowieść pełną akcji jest Ci potrzebna, to jestem w gotowości do pisania.

A połączenie jej w spójną całość z wizją, wartościami i historią produktu to wymarzone zadanie dla mnie.

Najlepiej odnajduję się w tematach związanych z...

  • kontaktem z naturą,
  • sztuką,
  • edukacją,
  • rozwojem osobistym,
  • zdrowym stylem życia
  • i tematami ECO.

A zacząć możemy od krótkich tekstów przybliżających codzienne wydarzenia. Takich, które zatrzymują, a potem zmieniają bieg życia. Uczą, inspirują i rozwijają Ciebie, Mnie i Innych.

Dlatego, jeśli jak biegacz w rozgrzanych trampkach czekasz w gotowości do tego, żeby opowiedzieć światu swoją przygodę albo zdarzenie, które w sposób szczególny wpłynęło na Twoje decyzje, to...

koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@uslyszecbyzrozumiec.pl

I spotkajmy się na niezobowiązującym jednogodzinnym spacerze online, gdzie wszystko spokojne omówimy. Tylko...

najpierw sprawdź, proszę, czy mój sposób pisania jest tym, czego teraz dla siebie szukasz...

KokONline...

Coś nie tak… Marzec 2020 roku. W powietrzu drobinki wiosny. A w sercu zamiast radości fala niedowierzania. Świat zalewa informacja o chorobie, która dziesiątkuje ludzkość. Społeczny strach wyrywa z butów bezpieczeństwa nawet tych, którzy śmią zapytać, jak to, i, czy na pewno?

A zaraz potem tuli…

załzawione źrenice ich bliskich, sąsiadów i nieznajomych mijanych na chodniku… coraz rzadziej. Bo obowiązuje zakaz kontaktów, odwiedzin, a nawet wyjścia do lasu. Kiedyś szczęśliwi, dzisiaj uwięzieni w murach własnego „M”.

Jako pedagog i terapeuta

trzymam kontakt z rzeczywistością, która z racji dezinformacji chwilami i u mnie się zakrzywia. Pomimo szukania wiarygodnych źródeł. Bo nieustannie zadaję sobie pytanie, w oparciu, o co mam wspierać innych?

Szukam też użyteczności

swoich umiejętności. Bo, co z tego, co umiem ma teraz największe znaczenie? Zaproszona bez mrugnięcia okiem dołączam do grupy krawcowych szyjących maseczki ochronne. I dostarczam je bliskiemu Pogotowiu Ratunkowemu. A zaraz potem wchodzę w...

kurs online dla marketingowców.

I wszystkiego uczę się tam jak przedszkolak. Bo świat cyfrowy do tej pory zgłębiam z sielskim podejściem zgrabnie omijając to, co bardziej wymagające.

Kosztuje mnie to sporo wysiłku…

a nawet kilka znajomości. Bo bez skupienia się na materiałach po kilkanaście godzin dziennie z wyłączonym telefonem nie przejdę go nawet przez kilka lat. W „Liczy Się Kampania” pociąga mnie…

profesjonalizm i oparcie działań promocyjnych na edukacji.

Jestem tym zachwycona. Dlatego pracuję bardziej, niż mrówka. I powoli kolejne zagadnienia są dla mnie coraz bardziej jasne.

A nawet znajome tak, że na jesieni 2021 roku wypuszczam pierwszy kompleksowy program edukacyjno rozwojowy dla samozatrudnionych „Subtelna w pracy”. Do tego, jako wieloletnia ignorantka IT uruchamiam…

sklep internetowy.

I to własnymi rękoma przy wsparciu przyjaznych mi Dusz. Na których rękawach, bywa, wylewam łzy zmęczenia, bezradności i kresu niespożytego dotąd optymizmu. Tylko, że sens bycia w sieci nadaje społeczność.

A ja jej nie mam. I przed laptopem coraz częściej jest mi smutno i tęskno do zespołowego harmidru. Dlatego działam dalej. I kilka miesięcy później…

wrażliwe liderki nowoczesnej edukacji i rozwoju osobistego

zapraszam do „Sali online do pracy i rozwoju w nurcie Komunikacji Serca Marshalla Rosenberga”. Gdzie wzajemnie się wspierając osiągamy, każda swój cel. A, którą od lutego 2023 roku czule nazywam „KokONline”.

Skan_20190328

P.S.1
Sprawdź mnie na LinkedIn

P.S.2
Chętnie zajmę się też wersją tekstową wywiadów i podcastów. A także pomogę przy tworzeniu materiałów edukacyjnych i prowadzeniu Newslettera.

P.S.3