wtts.

"PSTDC"

Dla psychoterapeutów w nurcie systemowym, szukających rozwojowego współdziałania w gronie kolegów "po fachu".

Komercyjna przestrzeń on-line, "Psychoterapeuto Systemowy To Dla Ciebie" dla wzajemnego wsparcia w codziennych obowiązkach i realizacji życiowych projektów.

Dlatego, jeśli bliskie są Ci takie wartości, jak:

  • wymiana

  • inspiracja

  • energia

to miło mi Cię tutaj gościć. Nazywam się Aga Kaźmierczak. I, jak Ty jestem entuzjastką nurtu systemowego w podejściu do życia i rozwoju. Mam ponad 20-letni staż pracy w obszarze edukacji, rozwoju i terapii. 

.

Moim hasłem przewodnim jest "U/słyszeć Siebie".
.
Bo wierzę, że dzięki jasności najpierw, o co nam samym chodzi, w relacjach z innymi jesteśmy swobodnie prawdziwi. A w życiu szczęśliwi.

.

Pierwszym etapem "PSTDC" jest regularny Newsletter. Czyli treści wysyłane do Ciebie drogą e-mailową.

Znajdziesz w nim, między innymi:

  • inspiracje do dbania o swój dobrostan fizyczny, psychiczny i duchowy
  • omówienie wybranych ćwiczeń i technik pracy terapeutycznej 
  • informacje o szkoleniach
  • podpowiedzi dotyczące artykułów i książek
  • zaproszenia na spotkania
  • wskazówki dotyczące prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej 
Jeśli czujesz, że chcesz w tę podróż wyruszyć razem ze mną, to zapisz się na listę osób zainteresowanych. A o starcie działań powiadomię Cię w pierwszej kolejności. 

A teraz pozwól, że coś Ci opowiem...

Coś nie tak… Marzec 2020 roku. W powietrzu drobinki wiosny. A w sercu zamiast radości fala niedowierzania. Świat zalewa informacja o chorobie, która dziesiątkuje ludzkość. Społeczny strach wyrywa z butów bezpieczeństwa nawet tych, którzy śmią zapytać, jak to, i, czy na pewno?

A zaraz potem tuli…

załzawione źrenice ich bliskich, sąsiadów i nieznajomych mijanych na chodniku… coraz rzadziej. Bo obowiązuje zakaz kontaktów, odwiedzin, a nawet wyjścia do lasu. Kiedyś szczęśliwi, dzisiaj uwięzieni w murach własnego „M”.

Jako pedagog i terapeuta

trzymam kontakt z rzeczywistością, która z racji dezinformacji chwilami i u mnie się zakrzywia. Pomimo szukania wiarygodnych źródeł. Bo nieustannie zadaję sobie pytanie, w oparciu, o co mam wspierać innych?

Szukam też użyteczności

swoich umiejętności. Bo, co z tego, co umiem ma teraz największe znaczenie? Zaproszona bez mrugnięcia okiem dołączam do grupy krawcowych szyjących maseczki ochronne. I dostarczam je bliskiemu Pogotowiu Ratunkowemu. A zaraz potem wchodzę w...

kurs online dla marketingowców.

I wszystkiego uczę się tam jak przedszkolak. Bo świat cyfrowy do tej pory zgłębiam z sielskim podejściem zgrabnie omijając to, co bardziej wymagające.

Kosztuje mnie to sporo wysiłku…

a nawet kilka znajomości. Bo bez skupienia się na materiałach po kilkanaście godzin dziennie z wyłączonym telefonem nie przejdę go nawet przez kilka lat. W „Liczy Się Kampania” pociąga mnie…

profesjonalizm i oparcie działań promocyjnych na edukacji.

Jestem tym zachwycona. Dlatego pracuję bardziej, niż mrówka. I powoli kolejne zagadnienia są dla mnie coraz bardziej jasne.

A nawet znajome tak, że na jesieni 2021 roku wypuszczam pierwszy kompleksowy program edukacyjno rozwojowy dla samozatrudnionych „Subtelna w pracy”. Do tego, jako wieloletnia ignorantka IT uruchamiam…

sklep internetowy.

I to własnymi rękoma przy wsparciu przyjaznych mi Dusz. Na których rękawach, bywa, wylewam łzy zmęczenia, bezradności i kresu niespożytego dotąd optymizmu. Tylko, że sens bycia w sieci nadaje społeczność.

A ja jej nie mam. I przed laptopem coraz częściej jest mi smutno i tęskno do zespołowego harmidru. Dlatego działam dalej. I dzisiaj...

psychoterapeuto w nurcie systemowym

zapraszam Cię do "PSTDC". Czyli przestrzeni online do wsparcia, inspiracji i rozwoju, "Psychoterapeuto Systemowy To Dla Ciebie" >>>

Bo w grupie siła rośnie.

A teraz pomyśl, proszę o jednej osobie, która byłaby szczęśliwa dołączając do nas. I przekaż jej tę wiadomość, za co z góry jestem Ci wdzięczna.
W razie pytań pisz na adres: kontakt@uslyszecbyzrozumiec.pl
podpis