Współdziałanie to inwestycja w zyski ponad finansowe, dzięki którym relacje międzyludzkie stają się coraz TO piękniejsze.

jaskierek

Materiały PREMIUM

jaskierek

Witaj na stronie naszego skarbca. Korzystaj z niego do woli, a w razie pytań i wątpliwości pisz śmiało. Najlepiej od razu w komentarzu albo na adres e-mail:

kontakt@uslyszecbyzrozumiec.pl

Aga

NiecoDziennik, czyli moje rozważania o tym, jak powstaje społeczność subtelnych krok po kroku? Tutaj opisuję swoje decyzje, dylematy, wątpliwości oraz radości, sukcesy i plany...

Mini przewodnik do tworzenia kreskówek z rysująca ręką "Bazgraj kreatywnie w aplikacji Doodly, nawet, jeśli nie masz na to czasu i zachwyć odbiorców swoim przekazem."

Ściąga na sytuacje kryzysowe, czyli Empatia dla siebie. Przyda Ci się tak w sytuacjach trudnych, jak i tych, którym chcesz się przyjrzeć mocniej, żeby poświętować bardziej!

"Esencja życia wrażliwej kobiety" to ćwiczenie, dzięki któremu dotrzesz do tego, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i co stanowi rdzeń Twojej tożsamości.

Jeśli wolisz słuchać, to kliknij > TUTAJ < [czas trwania 16:45]

Mini-trening na temat potrzeb "O co mi tak naprawdę chodzi?", w którym znajdziesz teorię, przykłady i ćwiczenia, dzięki którym zrozumiesz po co robisz to, co robisz?

Wstęp - [4:17] Część 1 - [10:54] Część 2 -  [14:41] Część 3 - [15:25] Część 4 - [11:14]

"Subtelna w obiektywie", to miejsce szlifowania umiejętności prezenterskich bez względu na posiadane doświadczenie. Bo każda z nas ma swoją drogę do przejścia. Dlatego wyznacz sobie cel, podziel się nim z grupą i działaj w otoczeniu wsparcia, jakiego chcesz.

Edycja 2 "Tylko mnie doceniaj" trwa od 3 do 28 października 2022 roku.